Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Několik typů při modeláži UV gelem Elevato

pátek, 10. července 2015

Tento článek přináší několik stručných bodů, které techničkám pomohou při modeláži s našimi jedinečnými UV gely Elevato. Tyto gely jsou dokonale barevně stálé, extrémně pevné a díky své ideální konzistenci a samo-vyrovnávací schopnosti mají i vyjímečné pracovní vlastnosti. UV Gely řady Elevato jsou celosvětově patentovány, což zaručuje společnosti Grace Beauty exklusivitu výroby a dosažení té nejvyšší kvality. UV Gely Elevato jsou také jediným materiál na našem trhu se specifickou vůni zeleného jablka.

1. Je-li aplikováno příliš mnoho Primeru - Air Bonderu může docházet k mírnému zažloutnutí materiálu. Více neznamená lépe. Stačí pouze lehce potřít přírodní část nehtu a nechat 1 minutu zavadnout na vzduchu.

2. Jestliže se mi objeví po vytvrzení na francii drobné bublinky, je to známka toho, že byl gel aplikován v příliš silné vrstvě. UV Gel Elevato Maximum French White je vyroben tak, aby mohl být nanesen ve velice slabounké vrstvě a to až na vymodelovaný nehet (necháme ho polymerovat minimálně tři minuty v UV lampě 4 X 9W, neboť intenzivní bílá odráží UV záření). Poté již aplikujeme vrchní vrchní gel – Shine and Go Plus, který necháme v lampě také polymerovat minimálně tři minuty. Známkou dokonalého vytvrzení je vysoký lesk po setření výpotku (zde také doporučujeme náš – Čistič výpotků - UV Gel Cleanse neboť u laciných lihových nebo acetonových přípravků může docházet k narušení lesku materiálu)

3. Praská-li Shine and Go nebo Shine and Go Plus, byl aplikován v příliš slabé vrstvě. Vrchní lesk je nutné nanést ve středně silné vrstvě.

4. Naše UV Gely Elevato mají řízenou polymeraci (nepálí zákaznici při vytvrzování v UV lampě). Zjednodušeně řečeno, k vytvrzení gelu Elevato je u každé vrstvy zapotřebí 2 minut v UV lampě 4 x 9W. U UV Gelů, které nemají řízenou polymeraci proběhne vytvrzení gelu rychle – viz graf pod tímto článkem - po vložení do UV lampy tedy generují poměrně vysokou teplotu a pálí zákaznici při vytvrzování. Naše gely se nezahřívají, avšak mají jinou polymerizační křivku a je tedy nutné každou vrstvu vytvrdit po dobu dvou minut. TYP PRO APLIKACI: Ideální postup je tedy nanést slabou základní vrstvu na 4 nehty na jedné ruce, 4nehty na druhé ruce a poté NA palce. C oblouk je ideální vybudovat vždy na dvou nehtech najednou ( Elevato gel je samo-vyrovnávací, avšak nestéká díky své speciální molekulární stavbě). U vrchního lesku opět aplikujeme 4 + 4 + 2.

Vložit komentář

Otázka proti spamu

Komentáře

Nebyl přidán žádný komentář.en-katalogy