Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Lepený spoj u prodloužených a zahuštěných řas a jeho trvanlivost

úterý, 21. července 2015

Jelikož se na našich předváděcích akcích setkáváme s otázkou, která se týká trvanlivosti lepeného spoje u prodlužování a zahušťování řas, tak bychom Vám rádi objasnili několik skutečností, které mohou výrazně ovlivnit jeho kvalitu a trvanlivost.

Naše společnost Grace Beauty zaručuje trvanlivost lepeného spoje 4 týdny (jedná se o průzračné lepidlo, rychleschnoucí a superrychlé). U lepidla pro citlivé oči je doba trvání lepeného spoje udávána o něco kratší a to cca 3 týdny. To ovšem neznamená, že za tři nebo čtyři týdny již řasy nebudou držet! Jestliže je řasa správně aplikována a je dodržen technologický postup, vydrží Vám lepený spoj po celou dobu růstového cyklu přírodní řasy. Z naší několikaleté praxe je zřejmé, že řasy, které aplikovala začátečnice, nejsou většinou technicky provedeny tak dokonale, jako u zkušených stylistek a to má nepochybně i vliv na trvanlivost lepených spojů.

Další a to je velmi důležitou součástí této problematiky je fakt, jak se zákaznice o řasy stará a jak se k nim chová. Víte sami, že některá zákaznice přijde na doplnění a má řasy krásné, pouze jí vypadaly ty, které byly na konci svého růstového cyklu.

Jiná zákaznice však přijde s poměrně dost propadanými řasami, nebo je má poslepované řasenkou, která nebyla již několik dní odstraněna vlahou vodou. V tom horším případě aplikuje na prodloužené a zahuštěné řasy řasenku, která k tomu není ani určena a obsahuje olejové složky. Pokud se zákaznice líčí, tak by měli používat odličovací tampony nebo odličovadla, která jsou k tomu speciálně určena a neobsahují žádné olejové složky. Použití jakýchkoliv přípravků s obsahem olejových složek, totiž narušuje lepený spoj a výrazně snižuje čas jeho trvanlivosti.

Nově aplikované řasy nesmí prvních čtyřiadvacet hodin přijít do styku s vodou, párou, potem, slzami a odličovacími přípravky. To by následně také snížilo trvanlivost lepeného spoje.

Určitě doporučujeme předání našeho informačního letáku všem novým zákaznicím, protože tak získají základní souhrn informací, jak se k prodlouženým a zahuštěným řasám chovat a čeho je nutné se vyvarovat. Tento souhrn informací také určitě předejte i stávajícím zákaznicím, u nichž máte nějaké problémy s trvanlivostí lepeného spoje, nebo je evidentní, že se o řasy špatně starají. Ušetříte si tak hodně práce a vaše zákaznice budou mnohem spokojenější.

Vložit komentář

Otázka proti spamu

Komentáře

pfrbukplphh pátek, 1. prosince 2017 (21:54)

KIfyoc <a href=„http://­nhbxlmhdccna.com/“>nhbxl­mhdccna</a>, [url=http://e­lenzmejyqio.com/]e­lenzmejyqio[/ur­l], [link=http://tqw­dgijvpiyy.com/]tqwdgij­vpiyy[/link], http://xjvyllbmi­krj.com/
en-katalogy