Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Lepidla určená k prodlužování řas a lepený spoj

čtvrtek, 25. října 2012

Jelikož se na našich tour setkáváme s otázkou, která se týká lepidel pro prodlužování řas a také doby trvání lepeného spoje, rozhodla jsem se napsat článek, který se týká této tématiky.

Naše společnost Grace Beauty udává dobu trvání lepeného spoje 4 týdny (jedná se o průzračné lepidlo, rychleschnoucí a superrychlé). U lepidla pro citlivé oči je doba trvání lepeného spoje menší a naše společnost udává cca 3 týdny. To ovšem neznamená, že za tři nebo čtyři týdny bude zákaznice bez řas. Jestliže je řasa správně aplikována vydrží Vám lepený spoj po celou dobu růstového cyklu přírodní řasy. Určitě také budou jinak držet řasy, které provedla začátečnice a jinak řasy, které byly aplikovány někým, kdo má delší praxi.

Důležitou pro prodloužené řasy je i domácí péče klientky

Další a to je velmi důležitá část této problematiky je fakt, jak se zákaznice o řasy stará a jak se k nim chová. Víte sami, že některá zákaznice přijde na doplnění a má řasy krásné. Pouze jí vypadaly ty, které byly na konci svého růstu. Jiná zákaznice přijde s poslepovanými řasami a je vidět, že používá řasenku, kterou neodličuje a nebo si řasy ani pořádně neomyje vlažnou vodou. Proto u lepidel prosím dávejte pozor, jestli lepený spoj je po zaschnutí tvrdý nebo má určitou elasticitu (tzn. lepený spoj je i po zaschnutí pružný).

Výpary u jednotlivých druhů lepidel

Další důležitou věcí je fakt, zda je lepidlo více či méně výparové. Každé lepidlo má výpary, jinak by nezaschlo, ale více výparová lepidla budou zákaznice více dráždit a díky tomu je zde i větší riziko vzniku alergií.

Sypané řasy jsou kvalitnější

Ještě bych Vás chtěla poprosit, používejte při své práci sypané řasy. Jsou totiž lehčí, pružnější a kvalitnější, než-li řasy na platíčkách. Tam totiž nemohou být řasy tak lehké a slabé, protože by se při výrobě (lepení na platíčka) zničily.

Dále si mnoho stylisek na své webové stránky umisťuje fotografie - řasy po aplikaci. Viděli jste už u někoho, že by si na své stránky umístil fotky s jakými řasami přijdou zákaznice na doplnění? Proto používejte svůj rozum a cit. Nenechte se mýlit některými rádoby specialisty.

S pozdravem všem stylistkám

Martina Plíšková

Vložit komentář

Otázka proti spamu

Komentáře

colinova vera středa, 8. října 2014 (2:29)

Zdravím :-)ne každá řasová stylistka postupuje správně a také ne každá řasová stylistka používá kvalitní lepidla rasya další pomůcky.po čtyřměsíční aplikaci řas mi zničila tak dokonale rasy ze jsem musela čekat pul roku než se mi zregenerovali­.dávala mi těžké zbytkové rasy a nekvalitní lepidlo .myslím si že kvalitní řasová stylisjta by měla projít více než půldením školením .:-)ps.1990Kč první rasy a doplnění každých deset dnů 550kč.

Alla Kuryanova úterý, 7. července 2015 (14:29)

Puldenni workshop absolutne staci k tomu, aby budouci stylistky byly informovany o spravnem postupu lepeni ras a taktez o vsech pravidlech. Praxe je pak o necem jinem! Delka regenerace ras je priblizne 100 dni (30–45 dni anagenni faze a zbytek katagenni faze). Pul roku by znamenalo ze chyba neni ve stylistce nybrz v zakaznici! Nezdrava zivotosprava (chlast, huleni atd) nikdy nepusobila pozitivne na rust ras a podobne. A jak se pise i ve vyse uvedem clanku je domaci pece klientky velice dulezita.

AaaucelooLe úterý, 8. srpna 2017 (9:50)

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor…

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segway­verona.com/
en-katalogy